minimalniee.pl

Blog tematyczny o ślubach i weselach

Ślub i wesele

Jakie fryzury ślubne są obecnie na topie?

Jakie fryzury ślubne są obecnie na topie?

Każda przyszła panna młoda chce w dniu swojego ślubu wyglądać jak najlepiej. Kobiety poświęcają wiele czasu na przeglądanie katalogów z fryzurami ślubnymi, jak i sprawdzanie stron internetowych, by dowiedzieć się, jakie upięcia są obecnie na topie. Warto więc zapoznać się z poniższym artykułem, gdyż czeka tam na zainteresowanie panie kilka sprawdzonych rad, jak pięknie i stylowo wyglądać w dniu ślubu.

Fryzury ślubne upięcia

Odpowiednia fryzura jest niezwykle ważna w dniu ślubu. To ona bowiem jest doskonałym dodatkiem do sukni, jak i efektownie podkreśla urodę oraz charakter panny młodej. Ważne jest jednak to, by postawić na mocne, efektowne i sprawdzone upięcia, które sprawdzą się podczas takiej imprezy. Nie ma bowiem nic gorszego, jak kiepsko wykonane fryzury, które już po kilku godzinach nie prezentują się zbyt atrakcyjnie. W ostatnim czasie bardzo modne są naturalne fryzury. Panie często decydują się na delikatnie zrobione fale, a nawet na proste włosy. Nie każda z pań jednak czuje się komfortowo w takiej wersji. Przyklejające się do twarzy kosmyki włosów mogą drażnić podczas tańca oraz zdjęć z najbliższymi. W takim przypadku warto chociaż zastosować efektowną spinkę, która zbierze kosmyki włosów znajdujące się przy twarzy, dzięki czemu otrzyma się elegancki, piękny efekt.

fryzura ślubna

Kucyki, koki, warkocze

Panie, które decydują się na suknię w stylu boho lub rustykalnym bardzo często wybierają również fryzury w tym klimacie. Do lekkich, zwiewnych, koronkowych sukienek doskonale pasują efektowne upięcia, jak i różnorodne warkocze. Panie, które mają długie włosy mają zdecydowanie większy wybór jeżeli chodzi o fryzury. Warkocze po bokach, jeden długi warkocz z kwiatami, kilka mini warkoczyków, przy skórze głowy – tego rodzaju fryzury świetnie pasują szczególnie młodym dziewczynom. Dojrzałe panie natomiast dobrze się czują z upięciami w stylu królewskim. Niskie i wysokie koki z kolei perfekcyjnie uzupełniają suknie w stylu księżniczek, jak i sukienki o kroju litery „A”, a także sukienki w stylu greckim. Trzeba przyznać, że tego rodzaju upięcia są naprawdę wygodne i praktyczne.

fryzura ślubna

Dodatki

Zastanawiając się nad fryzurą ślubną, nie należy zapominać o ozdobach, które świetnie pasują do eleganckiej białej sukni. Panie bez problemu w większości sklepów z akcesoriami do włosów kupią błyszczące spinki, opaski z cyrkoniami, efektowne wsuwki, a także różnego rodzaju kwiaty, perełki itp. Nawet prosta, delikatna i minimalistyczna fryzura ozdobiona takim efektownym dodatkiem wygląda zupełnie inaczej. Warto więc w dzień ślubu postawić na piękną błyskotkę do włosów, by czuć się naprawdę wyjątkowo w tak ważnym dniu w swoim życiu.

Jak widać z powyższego, panie zdecydowanie mają w czym wybierać. Warto umówić się do fryzjera, by przećwiczyć przynajmniej kilka różnych fryzur, by mieć pewność, że do swojej sukni wybierze się taką, która idealnie do niej pasuje i w której panna młoda czuje się naprawdę dobrze. Warto postawić na modne, nowoczesne upięcia, które z powodzeniem niezawodnie sprawdzą się aż do poprawin.

Udostępnij