minimalniee.pl

Blog tematyczny o ślubach i weselach

Ślub i wesele

Najlepsze kreatywne prezenty na ślub

Najlepsze kreatywne prezenty na ślub

Wybór prezentu na ślub dla wielu osób bywa dość problematyczny. Dlatego warto zapoznać się z listą najciekawszych oraz najkreatywniejszych pomysłów na ślubne prezenty, które zachwycą każdego.

Zobacz także: Jak powinno wyglądać zaproszenie ślubne?

Plakat

Wśród najkreatywniejszych prezentów na ślub można przede wszystkim wymienić różnego rodzaju plakaty. Najlepszym wyborem będzie zdecydowanie się na plakat personalizowany, który będzie dobrze dopasowany do indywidualnych preferencji oraz gustu młodej pary. Oprócz tego plakat powinien stanowić fantastyczną pamiątkę z okazji tak ważnych wydarzeń, jak ślub i wesele. Dzięki temu na pewno będzie znajdował się na ścianie przez wiele długich lat.

Mapa-zdrapka

Kolejnym doskonałym pomysłem na prezent ślubny jest mapa-zdrapka. Zazwyczaj wiesza się ją na ścianie i stanowi fantastyczną dekorację. Młoda para na zdrapce można wskazywać już odwiedzone przez siebie miejsca, co będzie fantastyczną pamiątką. Taki prezent szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku, gdy młoda para uwielbia podróże i chętnie bierze w nich udział. Mapa na pewno uruchomi wyobraźnię oraz skłoni do planowania kolejnych podróży. Pierwsza do zdrapania na mapie na pewno będzie podróż poślubna.

Voucher na podróż

Jeśli para młoda uwielbia podróżować to warto zastanowić się także nad takim prezentem jak voucher na podróż, który można wykorzystać w dowolnie wybranym przez siebie czasie. Taki pomysł sprawdzi się również w przypadku, gdy para młoda zrezygnowała z podróży poślubnej ze względów finansowych. Dzięki voucherowi możliwe będzie zaplanowanie podróży w dowolnym momencie. Taki voucher można zakupić w biurze podróży oraz zapakować w eleganckie pudełko.

Zestaw gier planszowych

Kreatywne prezenty na ślub to także zestawy gier planszowych, przy których młoda para na pewno ciekawie spędzi swój wolny czas. Gry planszowe to gwarancja najlepszej zabawy, a zwłaszcza w długie, zimowe wieczory. W gry planszowe małżonkowie mogą grać zarówno samodzielnie, jak i ze znajomymi oraz przyjaciółmi, dzięki czemu będą mogli organizować przyjemne spotkania towarzyskie. Dlatego warto zastanowić się nad taką formą prezentu.

Weekend w SPA

Najlepsze prezenty ślubne to także weekend w SPA. Idealnie sprawdzi się po trudach organizowania ślubu i wesela i będzie dla nowożeńców momentem nabrania oddechu i chwili wytchnienia. Przygotowania do ślubu bywają bardzo męczące, a nawet momentami stresujące. Weekend w SPA w otoczeniu natury umożliwi pełen relaks. Dzięki otrzymaniu takiego prezentu możliwe będzie także stworzenie fajnych wspomnień. W ośrodku SPA można skorzystać z bardzo szerokiej oferty zróżnicowanych zabiegów, dlatego na pewno każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Karnet do kina

Wśród najlepszych prezentów dla młodej pary można także wymienić roczny karnet do kina. Dzięki niemu małżonkowie będą mogli uczęszczać na wszystkie odbywające się seanse oraz realizować swoją pasję do kina. Jest to także fantastyczna forma spędzania wolnego czasu, dlatego warto z niej korzystać, jeśli tylko ma się taką możliwość. Dzięki karnetowi para będzie mogła chodzić do kina nawet codziennie, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Udostępnij