minimalniee.pl

Blog tematyczny o ślubach i weselach

DekoracjeŚlub i wesele

Najlepsze i najciekawsze atrakcje na wesele

Najlepsze i najciekawsze atrakcje na wesele

W obecnych czasach na weselach bardzo często organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe. Warto się zapoznać z najpopularniejszymi propozycjami.

Zimne ognie

Wśród najciekawszych atrakcji na wesele można wskazać przede wszystkim zimne ognie, które z całą pewnością zachwycą każdego gościa. Zimne ognie to dość bezpieczne rozwiązanie. Można z nich korzystać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Zimne ognie z całą pewnością będą stanowiły doskonałe tło dla zdjęć, w które warto zaangażować również gości.

Zobacz także: Menu na wesele – jakie powinno być?

Pokaz sztucznych ogni

Zapierające dech w piersiach atrakcje weselne to także między innymi pokaz sztucznych ogni, który powinien być w odpowiedni sposób przygotowany. Pokaz sztucznych ogni można urządzić jedynie na terenie prywatnym, jednak niezbędne jest również uzyskanie stosownego pozwolenia. Fajerwerki powinny być puszczane z dala od publiczności, zabudowań, a także łatwopalnych przedmiotów. Warto wziąć pod uwagę fakt, iż jest to dość głośna oraz widowiskowa atrakcja, obok której nie można przejść obojętnie.

Fotobudka

Kolejnym weselnym hitem z całą pewnością jest fotobudka. Jest to atrakcja weselna uwielbiana przez wielu gości, ponieważ dzięki niej możliwe jest stworzenie pamiątkowych fotografii w atrakcyjnej graficznie oprawie. Podczas sesji w fotobudce warto skorzystać z różnych gadżetów, dzięki którym zdjęcia będą bardziej zabawne. Wśród nich można na przykład wymienić peruki, wąsy, a także śmieszne okulary. Warto je wykorzystać w praktyce, ponieważ dzięki nim powstaną fantastyczne, pamiątkowe zdjęcia dla każdego gościa.

Sushi

Wśród kulinarnych atrakcji na wesele można między innymi wskazać sushi. Goście na pewno z chęcią spróbują sushi w różnych wariantach, zwłaszcza jeśli wcześniej nie mieli do czynienia z tego rodzaju potrawami. Oprócz tego fantastyczną atrakcją będą także pokazy przygotowywania sushi na żywo, co jest możliwe dzięki obecności sushi masterów. Sushi łączy w sobie sztukę wraz z pysznym jedzeniem, które na pewno zachwyci każdego.

Drink bar

Popularne atrakcje na weselu to także tak zwane drink-bary, w których barmani serwują gościom różne drinki. Drinki mogą być komponowane na specjalne zamówienie gości, jednak barmani również mają pewne propozycje, które polecają. Oprócz tego fantastycznym rozwiązaniem będzie zorganizowanie pokazu barmańskiego, w którym zostanie ukazany sposób przygotowywania drinków na bazie różnych alkoholi i dodatków. Drink-bar to także doskonałe urozmaicenie dla alkoholi serwowanych podczas wesela.

Wytrawny stół

Kolejną propozycją atrakcji na wesele jest wytrawny stół, który może być złożony z dość zróżnicowanych produktów. Wśród nich można wymienić na przykład sery lub wędliny. Ta atrakcja może również występować w formie tradycyjnego, wiejskiego stołu, na którym znajdują się domowe wyroby w postaci wędlin, chleba ze smalcem oraz ogórków małosolnych. Takie przekąski będą idealnie komponować się z pozostałymi potrawami serwowanymi na weselu, dlatego warto się zastanowić nad stworzeniem własnej wizji wytrawnego stołu.

Udostępnij